»  درباره بامداد
 به نام خدا

شرکت فناوري اطلاعات بامداد با بکارگيري تخصص، تعهد و تجربه جمعي از متخصصين فارغ التحصيل دانشگاه هاي معتبر در رشته هاي فناوري اطلاعات، کامپيوتر، صنايع و حقوق، به عنوان شرکتي دانش محور در راستاي توسعه نيازمندي هاي بومي سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي، در سال 1382 تاسيس گرديد.
در حال حاضر اين شرکت داراي گواهي رتبه بندي از شوراي عالي انفورماتيک کشور و عضو سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور و  بوده و مفتخر است مشتريان متعددي در کشور از محصولات و خدمات آن بهره مي برند.

فعاليت اصلي شرکت توليد سامانه هاي ويژه بر مبناي سفارش مشتري و نيز توليد بسته هاي نرم افزاري مختلف ميباشد. باتوجه به روند رو به رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات و افزايش نيازمندي هاي کشور در اين حوزه، مديران بامداد را بر آن داشت تا نسبت به تدوين برنامه استراتژيک شرکت در 5 سال پيش رو اقدام نمايند.  در تدوين اين برنامه، توجه خاص به توليد سامانه هاي نرم افزاري تخصصي و بين رشته اي در اولويت کاري مديران شرکت قرار گرفت.

سامانه هاي حقوقي و دعاوي، تملک و مستندسازي اموال غيرمنقول، سامانه مديريت قراردادها و پيمانکاران در اين راستا توليد گرديد. همچنين ارايه خدمات ارزش افزوده مبتني بر تلفن همراه مانند پيامک و نيز خدمات جامع و متنوع بر بستر اينترنت از ديگر برنامه هاي شرکت است.
اميد است با شناسايي نيازمنديهاي کشور در حوزه فاوا و ارايه محصولات و خدمات بومي و مورد نياز بتوانيم گام موثري در توليد علم و تحقق اقتصاد دانش محور داشته باشيم.
 

 

 ارسال به دوستان  |  | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 13870

پشتیبانی آنلاین

 خدمات و فعالیتها

مشتریان

 محصولات

درباره ما

 
 

.:: حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به بامداد عصر پردازش مي باشد ::.