»  اخبار  »  اخبار عمومي  »  افتتاح روزنامه الكترونيكي هگمتانه توسط سامانه روزنامه ساز بامداد
 • هگمتانه- گروه خبر: مديرمسؤول روزنامه هگمتانه از افتتاح رسمي پايگاه الكترونيكي جديد اين روزنامه كه توسط شركت بامداد عصر پردازش طراحي و توليد شده است، همزمان با ميلاد باسعادت امام رضا(ع) خبر داد
 •  

  مديرمسؤول روزنامه هگمتانه با بيان اينكه انتشار روزنامه‌هاي الكترونيكي گامي بلند به سوي توسعه رسانه‌اي و استان است، گفت: نسخه الكترونيكي روزنامه هگمتانه روي صفحه نمايشگر رايانه و از طريق اينترنت مورد مطالعه قرار مي‌گيرد و اهميت آن در سرعت اطلاع‌رساني و فراگيري وسيع در جامعه است‌.
  مديرمسؤول روزنامه افزود: حضور در فضاي مجازي اجتناب‌ناپذير است و اينك روزنامه هگمتانه به عنوان رسانه پايتخت تاريخ و تمدن ايران در سراسر جهان در قالب نسخه‌اي الكترونيكي در اختيار مخاطبان قرار مي‌گيرد‌ و همه فارسي زبانان مي‌توانند از آن استفاده كنند.
  وي اظهار داشت: روزنامه هگمتانه به عنوان اولين و تنها روزنامه الكترونيكي استان همدان سال‌هاست كه در فضاي مجازي حضور دارد اما اهميت پايگاه جديد اينترنتي هگمتانه در آن است كه اين وب سايت به طور كامل متناسب با روزنامه طراحي شده است و مخاطبان مي‌توانند همه صفحات روزنامه را جداجدا و تمام صفحه مشاهده كنند‌.
  مديرمسؤول روزنامه هگمتانه بيان كرد: آخرين فن‌آوري‌هاي ساخت صفحات وب متناسب با روزنامه و به صورت بومي شده با استفاده از سامانه روزنامه ساز بامداد در پايگاه جديد روزنامه هگمتانه در نظر گرفته شده است تا مخاطبان به راحتي با نسخه‌هاي الكترونيكي روزنامه ارتباط برقرار كنند‌.
  وي اظهار داشت: مخاطبان روزنامه هگمتانه بامراجعه به پايگاه اينترنتي به آدرس:
  http://hegmataneh-news.ir مي‌توانند ضمن دسترسي به شماره‌هاي قبلي روزنامه هگمتانه صفحه اول روزنامه را ببينند و حتي با انتخاب شماره و يا عناوين صفحات به مطلب مورد نظر خود دسترسي پيدا كنند‌.
  وي با بيان اينكه صفحه روزنامه هگمتانه به طور كامل در اين سامانه شبيه‌سازي شده است ابراز داشت: با كليك بر روي هر قسمت متن آن بخش قابل انتخاب است‌.
  مديرمسؤول روزنامه با بيان اينكه بيش از پنجاه نفر به طور مستقيم در جهت انتشار پرمحتواي مطالب مختلف با روزنامه هگمتانه همكاري دارند تصريح كرد: روزنامه هگمتانه همواره سعي دارد به اطلاع رساني مطلوب اخبار استان همدان بپردازد‌.
  وي در پايان گفت: مراحل آزمايشي و تست سايت جديد روزنامه هگمتانه به صورت كامل انجام شده و از امروز مردم شريف استان مي‌توانند از اين سامانه بازديد داشته باشند و پيش‌بيني مي‌شود با افتتاح سايت جديد روزنامه هگمتانه شمار مخاطبان افزايش چشمگيري داشته باشد.
  گفتني است فعاليت آزمايشي اين سامانه از ابتداي امسال انجام گرفته است و پيش راه‌اندازي آن همزمان با نمايشگاه خدمات شهر الكترونيك همدان به عنوان برنامه جنبي جشنواره ملي انيميشن‌هاي شهر الكترونيك در تيرماه امسال انجام شده بود.


                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 3292
  بازگشت

  پشتیبانی آنلاین

   خدمات و فعالیتها

  مشتریان

   محصولات

  درباره ما

   
   

  .:: حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به بامداد عصر پردازش مي باشد ::.